Türkiye’de ilk kez %100 Yerli yazılım olarak tüm dosyalarınızı yönetmenize, yedeklemenize ve paylaşımınıza  imkan sağlayan  ROKH Dosya Yedekleme ve Paylaşım Sistemi ise dünyaca bilinen  Dropbox, google drive, one drive gibi devler ile yarışacak kalite ve teknolojide olup onlardan daha üstün bazı özelliklere sahiptir. ROKH Dosya Yedekleme ve Paylaşım Sistemi bahsi geçen ürünler gibi sadece bulut tabanlı değil, kurumsal serverlarda da  kullanılabilmesine imkan sağlayan bir teknoloji ile geliştirilmiştir.
ROKH Dosya Yedekleme ve Paylaşım Sistemi :
* Mobil doküman tarama,
* Kullanıcı yetkilendirmesi,
* Grup kurma ve dosya paylaşımı
* Kurumsal  serverlarda kullanabilme  gibi avantajları ile verilerini Bulut tabanlı platformlarda barındırmak istemeyen tüm işletmeler için IOS ve Android mobil  uygulamaları ile avantaj sunmaktadır.
– ROKH BI iş zekası yazılımı;
Bağımsız olarak tüm veri tabanlarına bağlanabilme kabiliyeti ile bunları analiz edebilme, raporlama ve zengin grafiklendirme gibi bir çok özelliğe sahip % 100 yerli iş zekası yazılımımız ROKH BI, İş zekası  ve raporlama alanında ilk ve tek %100 yerli yazılım olarak sürükle bırak ve sınırsız fitreleme gibi özellikleri ile popüler iş zekası ve veri raporlama yazılımlarına rakiptir.